Category: baseny dla dzieci

Basen Hotel i SPA

Basen w hotelu

Turyści i Goście hotelowi – mówią, dla nas to ciekawa atrakcja, gdy masz dzieci to basen w hotelu jest dodatkowym atutem, aby zatrzymać się właśnie w tym obiekcie na swój urlop.
Bardzo dobrym miejscem na weekend jest hotel w Zakopanem. Okres wakacji i weekendów jest dobrym momentem na odwiedzenie i relaks w takim miejscu. Nie odłącznym elementem jest również zorganizowanie dla Gości kompleksowych masaży i zabiegów SPA w atrakcyjnej cenie. Gdy wybierzemy się w Pieniny to kompleks hotelowy wyposażony został tam w wiele atutów pomocnych w spędzeniu dobrze nawet krótkiego czasu. Polecam długie spacery wzdłuż Grajcarka nawet, aż do samego granicy ze Słowacją. Piękne deptaki i krajobrazy pomagają w odpoczynku.

Wszystkie SPA & WELLNESS w Polsce ale i na świecie powinny być oparte o odpowiednio dobraną dietę!

A dodatkowo – dzięki odnowie biologicznej Kompleksu Hotelowego z każdego pobytu w fajnym miejscu wrócicie zrelaksowani, odmłodzeni, piękniejsi i zdrowsi. Zalety górskiego lub morskiego klimatu, komfortowe warunki pobytu, pełne kulinarnych specjałów menu w połączeniu z wybranym pakietem SPA są gwarancją kompleksowej rewitalizacji.

Baseny dla dzieci

Baseny dla dzieci

baseny dla dzieci

baseny dla dzieci

W tym roku wakacyjnym przygotowano bardzo wiele atrakcji tak dla dorosłych jak i dla dzieci. Wyjazd nad morze gdzie są dostępne również basen lub baseny a najlepiej cały kompleks basenowy to prawdziwy raj dla najmłodszych.

Zabawy nie mają końca;

  • zjazdy do wody,
  • fontanny,
  • brodziki dla dzieci od jednego roczku do 3 lat,
  • baseny z kilkoma głębokościami dla dzieci starszych – potrafiących już pływać,
  • dzikie rzeki,
  • jaskinie przepływowe,
  • kaskady wodne itp.

Woda w basenie musi być ciepła i czysta to powoduje, że dzieciaki chętnie się w niej bawią. Podobne atrakcje znajdują się w górach np. baseny w Szaflarach lub cały kompleks Baseny Bukowina Tatrzańska, to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla całej rodziny. Więc teraz Tatry nie muszą się kojarzyć tylko z wędrówkami po górskich szlakach.

Mam nadzieję, że takie rozwiązania i atrakcje przypadną Turystom do gustu i postanowią odwiedzać takie miejsca rodzinnie. Nie ukrywamy, że wyjście na taki baseny np. 4 osobowa rodziną na 2 godziny to wydatek ok 100pln a do tego jeżeli coś zjemy lub zakupimy w miejscowym sklepiku czepek lub koło do pływania to cena niewątpliwie wzrośnie.